آخرین خبرها

لیبل پارچه ای

لیبل پارچه ای

 لیبل( مارک) پارچه ای که به  لیبل(مارک) بافتی نیز معروف است. این نوع لیبل از پرفروشترین انواع مارک و لیبل می باشد.  از مهمترین مزایای این نوع لیبل می توان به قابلیت شست و شوی آسان، قیمت ارزان، تنوع رنگ و طراحی ساده و متنوع آن اشاره نمود. نحوه نصب لیبل پارچه ای با یک دوخت ساده بوسیله چرخ خیاطی های ویژه انجام می شود. اغلب تولیدکننده های البسه و پوشاک برای معرفی برند شرکت های تولیدی لباس ازلیبل پارچه ای استفاده می کنند. چرا که یک لیبل پارچه ای زیبا کالای مورد نظر شمارا به نحو خیلی خوب به مشتریان و خریداران معرفی می نماید.  مارک و لیبل نام تجاری شرکت شما را در ذهن مخاطب ماندگار نگه می دارد.

اگر بخواهید برای معرفی محصولات خود و برند سازی نیاز به لیبل پارچه ای دارید. مارک و لیبل تولیدی شرکت ما با استفاده از متریال مرغوب لیبل سفارشی شمارا با قیمت مناسب و ماندگاری بالا تولید می نماید.  

 

ساخت

مراحل ساخت لیبل(مارک) پارچه ای از زمانی آغاز می شود که مشتری به ما مراجعه کرده و پس از ارائه مشاوره رایگان به ایشان توسط کارشناسان ذیربط،  نوع لیبل( مارک پارچه ای بافتی باشد یا چاپی)، طرح نهایی کار و رنگ مورد نظر خود را مشخص کرده و سفارش خود را ثبت و ارائه نموده باشد.

 همانطوری که متوجه شده اید لیبل پارچه ای به دو روش چاپی و بافتی تولید می شود. هرکدام از این نوع لیبل دارای مزایا و معایب مخصوص به خود می باشند. اولا” کیفیت لیبل بافتی نسبت به لیبل چاپی بالاتر است. ثانیا” ماندگاری و دوام لیبل بافتی نیز در مقابل لیبل چاپی بیشتر می باشد. چرا که در روش بافتی از دستگاه‌های مخصوص بافندگی استفاده می‌شود. اما در عوض قیمت لیبل چاپی پایین تر و تولید آن آسانتر است. 

 چنانچه تولید کنندگان البسه و پوشاک قصد درج برند و نام تجاری خود را برروی مارک و لیبل داشته باشند. و به دنبال خرید لیبل( مارک) با کیفیت‌تر و پایدارتری باشند ما لیبل بافتی را به آنها توصیه می کنیم . زیرا استفاده از لیبل(مارک) بافتی به معنای داشتن یک فضای تبلیغاتی کوچک بر روی پوشاک دیگران خواهد بود. 

قیمت

پیشنهاد می شود قبل از سفارش و خرید هرنوع ابزار تبلیغاتی از مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب و کارآزموده ما بهره مند شوید. سپس همکاران ما با درنظرگرفتن نوع سفارشی که شما انتخاب می‌کنید، قیمت نهایی لیبل(مارک) موردنظر مشتری را به ازای هر تیراژ کار که لازم باشد محاسبه خواهند نمود. 

قیمت لیبل پارچه ای در مقایسه با سایر  مارک و لیبل ها از قیمت ارزان‌تری برخوردار است، لذا به همین علت  محبوبیت زیادی در میان تولیدکنندگان پوشاک دارد. قیمت مارک پارچه ای وابسته به عواملی نظیر: بافتی یا چاپی بودن آن ( هزینه ساخت لیبل چاپی کمتر از لیبل بافتی است)، اندازه لیبل عامل دیگری است که در قیمت آن اثردارد. تعداد لیبل مورد درخواست نیز در قیمت آن نقش دارد و هرچقدر تعداد آن بیشتر باشد هزینه تمام شده برای هر کدام از آنها کمتر خواهد بود. 

  یکی دیگر از عواملی که به طور غیر مستقیم می تواند در قیمت مارک و لیبل دخیل باشد. شرکت‌های سازنده لیبل بوده که گاهی خود نقش واسطه را بازی می کنند و باعث بالارفتن قیمت لیبل در زمان تحویل به مشتری می‌شوند.

نمونه محصولات لیبل پارچه ای