آخرین خبرها

مارک و لیبل سیلیکونی

مارک و لیبل سیلیکونی(برچسب سیلیکونی) محصولی منحصر به فرد از انواع مارک و لیبل است . این نوع مارک و لیبل علی رغم این که در سالهای نه چندان دور به بازار آمده است و سازندگان و تولید کنندگان اطلاعات کمی در مورد آن دارندولی در این فرصت اندک توانسته است جای خود را در بین سایر انواع مارک و لیبل قدیمی تر باز نماید. این نوع مارک و لیبل دارای شکل ظاهری فانتزی و زیبا می باشد. استفاده از مارک و لیبل سیلیکونی برروی تولیدات و کالاهای شما، آنها را فانتزی، جذاب و مشتری پسند ارائه می نماید.

لیبل سیلیکونی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که ازآن جمله می توان به صنایع پوشاک، کیف و کفش، صنایع چوبی و… اشاره نمود.

مارک و لیبل سیلیکونی این قابلیت را دارا می باشد که با اندکی تغییر می تواند به عنوان دستبند یا جاسوئیچی و سایر هدایایی تبلیغاتی مورد استفاده قرار گرفته و به عنوان هدیه به مشتریان خود اهدا نمایند.

محصولات سیلیکونی دارای مزایا و محاسن فراوانی هستند که موارد زیر از آن جمله می باشند:

– به هیچ وجه نمی شکنند چرا که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشند.

– چون دارای وزن سبک می باشند لذا بوسیله چسب به راحتی برروی همه سطوح نصب می شوند.

– محصولات سیلیکونی قابلیت تولید در طرح ها و رنگ های متنوع را دارا می باشند.

– از مقاومت بالا در برابر حرارت و رطوبت برخوردار می باشد.

 

مارک و لیبل سیلیکونی
مارک و لیبل سیلیکونی

ساخت

قبل از اینکه بخواهیم شیوه ساخت مارک و لیبل سیلیکونی را توضیح دهیم، ابتدا باید بدانیم که مارک ها و لیبل های سیلیکونی چیست؟ ماده و متریال اصلی این نوع مارک و لیبل ، سیلیکون است. سیلیکون نوعی پلیمر است که به صورت تصادفی در قرن بیستم کشف شد. سیلیکون دارای خواص منحصر به فردی می باشد، نظیر اینکه این ماده علی رغم دارا بودن فیزیکی شبیه به پلاستیک اما در مقابل افزایش دما و رطوبت بسیار مقاوم است. 

  تولید مارک و لیبل سیلیکونی شامل مراحل زیر است:

– ابتدا باید طرحی که قرار است  لیبل براساس آن ساخته شود طراحی گردد.

– در مرحله بعد و بر اساس طرح مورد نظر قالب مربوطه ساخته می شود.

توضیح: تعداد رنگ موجود در طرح مارک و لیبل نشان دهنده تعداد مراحل قالبگیری است.( به ازای هررنگ یک مرحله قالب گیری)

– پس از آن تزریق ماده سیلیکونی به داخل قالب انجام می شود.

– در نهایت محصول نهایی که همانا مارک و لیبل سیلیکونی است از قالب خارج شده و تحویل مشتری می گردد.

لازم به ذکر است:

– برای ساخت دستبند سیلیکونی در پایان کار و به منظور بسته شدن دستبند به مچ دست، گیره ای به آن متصل می کنند.

– برای ساخت جاسوئیچی سیلیکونی، پس از انجام مرحله قالب گیری به آن بندی فلزی اضافه می کنند.

سفارش

برای سفارش خرید مارک  سیلیکونی و یا جا سوئیچی و دستبند سیلیکونی ، مشتریان بایستی به صورت حضوری( مراجعه به محل شرکت) ویا غیر حضوری( از طریق تماس تلفنی ویا واتساپ) طرح مورد نظر خود را به همراه تیراژ، اندازه، تعداد رنگ و سایر اطلاعات مورد نیاز به کارشناسان ما ارائه دهند( در صورت عدم وجود طرح ، طراحان شرکت با مشاوره رایگان این کاررا برای شما انجام می دهند)

پس از دریافت اطلاعات مربوطه همکاران شرکت نسبت به محاسبه هزینه نهایی اقدام نموده و به سفارش دهنده اعلام می نمایند. در صورت موافقت، سفارش ثبت شده و برای تولید آن اقدام می گردد.

برای سفارش هر نوع محصول تبلیغاتی سیلیکونی می توانید با ما تماس بگیرید:

02188842300

02188843200

قیمت

قبل از انجام سفارش و خرید اقلام تبلیغاتی از جمله مارک و لیبل سیلیکونی، جاسوئیچی سیلیکونی و دستبند سیلیکونی سعی کنید ابتدا نسبت محاسبه قیمت آن اقدام نمایید. 

قیمت مارک و لیبل های سیلیکونی علی رغم اینکه قیمت متوسطی نسبت به سایر انواع مارک و لیبل دارد، جزء ارزانترین نوع محصولات فانتزی تبلیغاتی است. تعیین قیمت این نوع مارک و لیبل به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

– تیراژ: باتوجه به اینکه ساخت مارک و لیبل سیلیکونی با شیوه قالب گیری انجام می شود، لذا هر چقدر تعداد مورد درخواست بالاتر باشد هزینه تولید یک عدد از آن پایین می آید و در کل باعث کاهش قیمت مارک و لیبل خواهد شد.

– تعداد رنگ: تعداد رنگی که در تولید مارک و لیبل سیلیکونی با قیمت آن نتیجه مستقیم دارد به این صورت که هرچقدر تنوع رنگ بیشتر باشد ، جذابیت بیشتر و قیمت آن بالاتر است.

توضیح: اگر طیف رنگ مورد استفاده سه رنگ بیشتر نباشد بر قیمت نهایی تاثیری ندارد.

– یک رو یا دورو بودن کار: برای تولید مارک و لیبل سیلیکونی کار به صورت یک رو انجام می شود در صورتیکه برای ساخت جا سوئیچی کار دورو است لذا باعث افزایش قیمت خواهد شد.